Sklep wydmuszka
Sklep wydmuszka
Nie polecam tego sklepu, ponieważ obsługa jest na fatalnym poziomie. Telefon kontaktowy nie istnieje, a na e-maile nikt nie odpowiada. Reklamację butów AS.98 złożyłam 7.05.2026 Reklamacje przyjęto kazano przesłać zdjęcia rozwarstwiającej się skóry Odpowiedź miałam otrzymać do 12.05, dziś jest już 24.05 i nadal panuje kompletna cisza. Nadmienię w tym czasie napisałam dwa przypomnienia i nikt nie odpisał. Sandały kosztowały około 700 zł i nie należały do tanich, dlatego tym bardziej jestem rozczarowana poziomem obsługi oraz podejściem sklepu do klienta.
Szczerze mówiąc, takie podejście jest po prostu żenujące i bardzo nieprofesjonalne dużo lepsza obsługa jest na TEMU. Sklep prowadzi sprzedaż butów z wyższej półki a reklamacji nie można złożyć sklep wydmuszka
dla wytłumaczenia wklejacie standardowa regułkę - dobrze Pani wie ze podany tel od miesiecy nie istnieje pod ten email pisałam i nie ma odpowiedzi.

Reply from Spartoo.pl
